pondělí 14. července 2014

June favourites 2014


Ahojte! Přemýšlela jsem o tom, že bych každý měsíc fotila "favority". Takže jsem začala dnes.:)
Nafotila jsem to už v sobotu, ale jelikož jsme s kámoškou a se ségrou spali ve staně a potom jsme byli na "oslavě". Takže to je až dnes. Hezké počtení a doufám že se v něčem shodneme:)

vůbec to nejde otočit.
Jako první tu mám lak na nehty od Maybellie New York v odstínu 214. Krásně překrývá. Stačí dvě vrstvy. Je matný. Stál myslím si že 40 Kč. Mám v plánu si koupit ještě jeden, červený. Má fakt krásnou barvu, vždycky jsem chtěla mint lak na nehty. Ještě k tomu jsem si koupila triko a šaty v téhle barvě.

Moje nejoblíbenější řasenka je od Essence Get The Big Lashes. Ale moc dlouho nebude, protože jsem si pořídila novou, voděodolnou. Tahle není voděodolná, ale vím že mají. Tahle stála myslím určitě pod stovku, takže je to uplně super!:)

Jako pečující kosmetiku tu mám Acne Clear od Dermacolu. Koupili jsme ho se ségrou v DM za 99 Kč. Potom ho už ségra nepoužívala protože používá něco s Aloe Vera. Už je toho tam jenom trochu, ale dokoupím nový balení.Vůbec nevím jestli to něco dělá, ale už jsem zvyklá.

Potom tu mám sprchový gel od Balei. Úplně krásně dokonale voní. Fakt nádherně. Použila jsem ho 3x, ale vážně si ho nemůžu vynachválit. Akorát jedna vada, když si ho rozmažu, už tak hezky nevoní. Ale je to Limited edition, takže nevím jestli ho v DM ještě budou mít. Ani jsem se nekoukala na cenu a vzala jsem ho :D Měli tam ještě jahodový,ten taky krásně voněl.

zase to nešlo otočit!
Tělové mléko od Avonu s vůní malin. Nic jsem neplatila, protože mi sestřenka nabídla ať si vyberu, že má hodně věcí od Avonu. Vybrala jsem si toto mléko, 2 voňavky, pěnu do koupele a sprej na nehty nebo co. :D
Krásně voní a rychle se "vstřebává". :)

A jako knížku tu mám pretty little liars.Dostala jsem ji za vysvědčení od babičky a už jsem se k ní dostala! :D Mám ji ráda. Stála myslím 200 nebo tak nějak.)

Žádné komentáře:

Okomentovat